חברת PARSEC הינה חברה איטלקית המתמחה בתכנון וביצוע של מתקני שליטה ובקרה בטכנולוגיה גבוהה. המערכות של PARSEC מודדות נפח, טמפרטורה, לחות, תהליכי חמצון, ובקרה בזמן אמת על התסיסה. 

להמשך קריאה

גראפולו מייבאת מיכון מגוון לתעשיית היין מחברות שונות. קשת המוצרים שמציעה חברת גראפולו ללקוחותיה כוללת משאבות, מסחטות, מכשירי קירור, שולחנות מיון, ועוד המיובאים משלוש חברות אירופאיות:  Siprem, Enotecnica Pillan, Tecme International.

להמשך קריאה

גראפולו מייצגת את חברת Enologica Vason. אחת החברות הגדולות באיטליה לאספקת מוצרים וחומרי גלם לתעשיית היין:

טאנינים, תחליפי עץ, פרליט, PVPP, בנטוניט ועוד.

להמשך קריאה

חברת BLEFA-FRANKE הינה חברה גרמנית שקיימת משנת 1968. החברה מתמחה בייצור קגים מניירוסטה באיכות גבוהה לתעשיית השתייה הקלה היין והבירה.

להמשך קריאה

גראפולו מייבאת את מכלי חברת TM Inox מבולגריה. החברה מייצרת מגוון מיכלים לתעשיית היין וכן מיכשור נירוסטה כגון מחליפי חום, שולחנות מיון.

להמשך קריאה

גראפולו מייבאת את פקקי השעם של חברת Trefinos. פקקים אלו מצטיינים באבטחת איכות מעולה. מגוון הפקקים כולל פקקים טכנולוגיים שטופים בעזרת Supercritical CO2 וכן פקקים טבעיים הממויינים לפי איכות וצפיפות.

להמשך קריאה

חברת Intercap Capsules היא חברה ידועה וותיקה בתחום הקפסולות. החברה מייצרת את כל סוגי הקפסולות באיכויות הגבוהות ביותר.

להמשך קריאה

אנו מייבאים חביות משני חבתנים שונים מאיזור בורגון, צרפת. Damy, ו- Billon. החביות של שני חבתנים וותיקים אלו מתאפיינות באלגנטיות ובאיכויות גבוהות ביותר.

להמשך קריאה

גראפולו מייבאת את מוצרי חברת CMP מפיאמונטה שבאיטליה. המוצרים כוללים את שיטת אחסון בקבוקי היין הייחודית שבתמונה. סוגים שונים של מיכלי פלסטיק לשימושים שונים ובינהם מכלים לתסיסת יין.

להמשך קריאה

גראפולו מייבאת את מכלי חברת CLC VASCHE מאיטליה. החברה מייצרת מכלי בטון עם רמות גימור שונות, כאשר החלק הפנימי חשוף או מצופה, עם כל אבזור המתאים.

להמשך קריאה

המוצרים שלנו

גראפולו מספקת מגוון של מוצרים וחומרי גלם לתעשיית היין. נלווה אתכם משלב התאמת המוצר הנחוץ לכם, דרך אספקה יעילה ובטוחה שלו ועד הקבלה ביקב. בנוסף, נשמח לייעץ ולתמוך בכל נושא כדי להבטיח יישום אופטימלי של המוצר הנרכש ביקב.

גראפולו מייבאת מיכון של חברת Enotecnica Pillan מצפון איטליה, המייצרת מגוון רחב מאד של מוצרים לייקבים קטנים.

להמשך קריאה